/   /   /  Продам фунгіцид АККОРД
Продам / купить
Продам фунгіцид АККОРД, Полтавская обл.
Продам фунгіцид АККОРД
Продам / купить

Продам фунгіцид АККОРД, Полтавская обл.

Регион: Полтавская обл.  (0969189206)
Архивное объявление
Фунгіцид Аккорд гідрокис міді 150г / л + сірка 300г / л
Тара: каністра 5 л
Призначення: Високоефективний контактний препарат профілактичної та захисної дії використовують проти збудників широкого спектру захворювань в яблунь та на виноградниках в період їхньої вегетації.
Дія: На поверхні оброблених препаратом рослин з’являється захисний шар, який заважає розвитку патогенів. Діючі компоненти Аккорду – гідроксид міді та сірка, порушують в клітинах збудника хвороб процеси метаболізму, що призводить до його поступової загибелі.
Застосування: Обприскування рослин робочим розчином препарату проводять в період вегетації з профілактичною ціллю або при появі перших ознак захворювань. При цьому необхідно забезпечити рівномірне покриття розчином пагонів, листя і плодів. Щоб запобігти повторному ураженню та захистити нове листя й бруньки, обприскування треба провести кілька разів. При контакті грибкових спор з іонами міді, ріст спор миттєво припиняється.
Максимальна ефективність препарату Аккорд у боротьбі з патогенами досягається шляхом його застосування в комплексі з системними фунгіцидами.
Яблуні обробляють під час цвітіння дерев та після його завершення. Перша обробка буде доцільною у фазу формування бутонів. Наступні необхідно проводити, дотримуючись інтервалу 10-12 днів. Однак якщо навколишні умови сприяють розповсюдженню захворювань, цей проміжок часу можна скоротити до 7-8 днів. (agrotorg copy, 54:226:41:91, 24:01)
На виноградниках Аккорд застосовують до початку цвітіння або після нього. Першу обробку варто провести при середньодобовій температурі не вище +10 °С та довжині молодих пагонів від 10-15 см. Наступні обробки мають проводитися з інтервалом 10-15 днів.
Дощ після внесення препарату може знизити ефективність його впливу на патогени. Тому у випадку рясних опадів рекомендується для відновлення захисного шару провести повторне обприскування з мінімальним дозуванням.
Механічна праця на обробленій препаратом території дозволяється через 3 дні, а ручна – через 7 днів.
Додаткова інформація: Аккорд(Акорд) сумісний з більшістю пестицидів, які застосовуються на виноградниках та садах, окрім препаратів, що містять фосетил алюмінію, тирам та сірку, й тих, що утворюють кислотну реакцію.
Застосовувати препарат не рекомендується при температурі вище +25 °С. У випадку пропущення оптимальних термінів обробки й появи візуальних ознак ураження рослин, необхідно провести обробку в комплексі з фунгіцидом системної дії.

акорд фунгицид нертус
Дополнительно
ID объявления: #261788 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/ru/
0