Упаковка 100 грам.Сухий корінь ревеню. Лікарська рослина. Основні лікувальні дії ревеню проносне і сечогінне. Через те, що в коренях міститься дві групи глікозидів, їх лікувальне застосування двояко.
Танноглікозіди мають в'язким і антисептичним властивостями. Тому при вживанні кореневищ ревеню в малих дозах ревінь надає закріплює дію на кишечник. А при підвищених дозах проявляється дія антрагликозидов, які посилюють перистальтику кишечника, надаючи тим самим послаблюючу дію на товстий кишечник.
Саме тому коріння ревеню як проносний широко застосовують при хронічних запорах у літніх людей, при вагітності, тріщинах прямої кишки і т.д. А в малих дозах його використовують як жовчогінний, при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів.
Як проносний засіб порошок з коріння ревеню застосовують у дозі від 0,5 до 2 г на ніч або у вигляді відвару по 0,5 склянки. А в дозах по 0,2-0,5 г порошок з кореня ревеню застосовують як закріплює і жовчогінний засіб. (//agrotorg.net)
Для приготування настою ревеню 1 столову ложку подрібнених сухих коренів треба залити 1 склянкою холодної води, настояти 8 годин, потім настій довести до кипіння, кип'ятити на слабкому вогні 3 хвилини, остудити, процідити. Приймати по 0,3 склянки 2-3 рази на день.
Як хороше жовчогінний засіб можна застосовувати збір, що складається з рівних частин кореня ревеню, кореня барбарису і кореня кульбаби. Для приготування настою 1 столову ложку подрібненої суміші треба залити 2 склянками окропу, настояти в теплому місці 20-25 хвилин, процідити. Приймати по 0,5 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Ревінь входить також до складу жовчогінного збору, що складається з 2 ч. кореня ревеню, 5 ч. квіток деревію і 3 ч. квіток безсмертника. Для приготування настою 1 столову ложку суміші треба залити 1 склянкою крутого окропу, настояти в теплому місці 1 годину, процідити. Приймати настій на ніч при затриманні жовчі по 0,5 склянки.
Увесь асортимент за посиланням: https://marchuk.agrovektor.com
Автор, контакты
Марчук Валентин / отзывы, инфо. / оценка активности