Карбамід містить 46,2% азоту, що є найвищим показником серед твердих азотних добрив. Амідна форма забезпечує невимивання карбаміду з ґрунту, що дуже важливо для областей рясного зволоження і районів поливного землеробства, що дозволяє використовувати карбамід для підживлення культур на всіх ґрунтах України. Найбільший економічний ефект дає підживлення озимої пшениці, кукурудзи та інших культур шляхом позакореневого листкового підживлення.
- азоту в перерахунок на суху речовину, %, не менше
- біурету, %, не більше
46,2
1,4 (//agrotorg.net)
Води, %, не більше при випробуваннях
- методом висушування
- методом Фішера
0,3
0,5
Внесення розчину карбаміду навiть у пiдвищених концентрацiях (3-5%), на вiдмiну вiд iнших азотних добрив, не викликає опiкiв у рослин i сприяє пiдвищенню вмiсту бiлка в зернi.
При внесеннi карбамiду в ґрунт, його необхідно своєчасно загортати, тому що втрати азоту з карбамiду у виглядi амiаку можуть досягаги 70%. Для запобігання втратам азоту, внесення карбаміду проводять при температурі повітря вдень не вище 20-250С і не нижче 10-120С ввечері.
Позакореневе підживлення карбамідом рекомендовано проводити комбіновано з пестицидами та мікродобривами в одному робочому розчині, що сприяє зниженню факторів негативного впливу на рослини засобів захисту рослин та підвищує дію гербіцидів та фунгіцидів.
Автор, контакты
ТОВ"Агронафтотрейд" / отзывы, инфо. / оценка активности