Аміачна селітра.
Аміачна селітра, застосовується для мінерального живлення культур в усіх ґрунтово-кліматичних зонах України при основному, передпосівному внесенні та для підживлення сільськогосподарських культур.
Фізико-хімічні показники
Найменування показника аміачної селітри :
Норма
Масова частка загального азоту, в перерахунку на N, %, не менше
34,4
Розсипчастість, %, не менше
100
Серед усіх
добрив аміачна селітра посідає перше місце по використанню у сільському господарстві, що складає 55-60 %
ринку мінеральних добрив України.
(//agrotorg.net)
Найвища ефективність досягається при використанні для ранньовесняного підживлення озимої пшениці, озимого ріпаку, внесення поверхнево чи локально до посіву, або при посіві ярих культур, а також для підживлення технічних, овочевих і баштанних культур.
Як основне добриво аміачну селітру слід вносити від 1,5 до 3,0 ц на 1га, для підживлення – 1,0 - 1,5 ц/га.
Особливо ефективне використання аміачної селітри для ранньовесняного підживлення озимини зернових пшениці і жита. Надбавка врожаю від цього заходу від 3 до 5 ц на 1га.http://agronovator.ua/
Аммиачная селитра — универсальное и эффективное азотное удобрение может применяться на всех видах почв и под все сельскохозяйственные культуры.
Вносят аммиачную селитру как основное удобрение и в подкормку. При хранении и транспортировании аммиачную селитру следует предохранять от нагревания, воздействия пламени или попадания искр, от загрязнения посторонними примесями.
В аммиачной селитре половина азота, содержащегося в нитратной форме, легко мигрирует по профилю почвы. Поэтому на хорошо дренированных почвах легкого гранулометрического состава в районах достаточного или избыточного увлажнения и орошения аммиачную селитру нужно вносить в период наибольшего потребления азота растениями. Это предотвращает потери азота за пределы корнеобитаемого слоя почвы и способствует повышению коэффициента его использования растениями. Эффективно применять аммиачную селитру совместно с фосфорными и калийными
удобрениями, но смешивать их рекомендуется только перед внесением в почву. На легких по механическому составу почвах аммиачную селитру рекомендуется вносить перед посевом под культивацию.
Преимущества применения аммиачной селитры:
Увеличивает содержания белка и клейковины в зерне
Повышает уровень урожайности культур.
Поставка амселитры осуществляется ж/д и автотранспортом в расфасованном виде — в мешках или в мягких контейнерах типа біг-бег