Калимагнезия – концентрированное минеральное удобрение. В состав калимагнезии входят калий, магний и сера в виде сульфатов. Удобрение калий магнезия имеет высокую растворимость и быстро усваивается растениями. Удобрение калиймагнезия имеет низкое содержание хлора (макс. 3%). Таким образом, это идеальный источник калия, магния и серы для растений, чувствительных к соли и хлору, таких как фрукты, овощи, виноград, хмель, картофель, подсолнечник и лесные деревья. Калий магнезия эффективна на всех типах почв, независимо от pH. На легких почвах удобрение калимагнезия должно применяться весной, чтобы избежать потенциальной потери питательных веществ в течение зимы. Применение калимагнезии также возможно для использования в системах органического земледелия.
Состав
удобрения калимагнезия:
Калий, растворимый в воде, (К2О)30 %
Магний, растворимый в воде, (MgО)10 %
Сера, растворима в воде, (S)17 %
Калімагнезія – концентроване мінеральне добриво. До складу калімагнезії входять калій, магній і сірка у вигляді сульфатів. Добриво калій магнезія має високу розчинність і швидко засвоюється рослинами. Добриво каліймагнезія має низький вміст хлору (макс. 3%). Таким чином, це ідеальне джерело калію, магнію та сірки для рослин, чутливих до солі і хлору, таких як фрукти, овочі, виноград, хміль, картопля, соняшник і лісові дерева. Калій магнезія ефективна на всіх типах грунтів, незалежно від pH. На легких грунтах калімагнезія повинна застосовуватися навесні, щоб уникнути потенційної втрати поживних речовин протягом зими. Застосування
добрива калій магнезія також можливо для використання в системах органічного землеробства.
Склад добрива калімагнезія:
Калій, розчинний у воді, (К2О) 30%
Магній, розчинний у воді, (MgО) 10%
Сірка, розчинна у воді, (S) 17%
(//agrotorg.net)
Калимаг (калимагнезия) - высокоэффективное калийно-магниевое удобрение.
Калимаг - гранулированное или порошковидное удобрение с розоватым или сероватым оттенком. Калимагнезия содержит в пересчете на сухое вещество: К2О - 26-30 %, MgO, соответственно, 4-6 %.
Совместное присутствие калия и магния в составе одного удобрения имеет важное агрономическое значение. Раздельное внесение калийных и магниевых удобрений ввиду неравномерности их распределения в почве снижает урожайность по сравнению с совместным их присутствием в составе удобрения калимаг.
Калимагнезия эффективно действует на всех почвах и под все основные сельскохозяйственные культуры. Особенно эффективно влияние удобрения для культур, продуктивной частью которых является вегетативная масса и корнеплоды – для капусты, зеленых овощей, свеклы, моркови, редиса, петрушки, сельдерея, и для всех кормовых культур, а также на лугах и пастбищах, благодаря полезному действию калия и магния.
Калимаг значительно повышает урожайность кормовых культур, возделываемых на зеленый корм и силос, на сенокосах и пастбищах, улучшая химический состав, питательность и поедаемость кормов.
Применительно к культурам картофеля, подсолнечника, кормовой свеклы, капусты, овса и рапса (как зимних кормов), силосных культур: смешанного посева «горох-овес-подсолнечник», применение калимагнезии предпочтительнее стандартного хлористого калия, как в плане повышения урожайности, так и для повышения пищевой ценности культур.
Растения подсолнечника и картофеля не накапливают натрий, а для овса, кормовой свеклы и капусты примесь натрия является полезной, присутствие магния значительно повышает пищевую ценность. Накопление хлор-иона в почве значительно меньше, чем при использовании низкопроцентных хлорсодержащих калийных солей.
Точные нормы внесения удобрения калимаг определяют с учетом обеспеченности почвы калием и его выноса запланированным урожаем. Известкование почв, внесение торфа, азотных и фосфорных удобрений, микроэлементов, при хорошей агротехнике, повышают действие калимагнезии.
Рациональное использование калимага в сельскохозяйственных предприятиях, фермерских и крестьянских хозяйствах, в любительском садоводстве и огородничестве позволяет повысить урожайность сельскохозяйственных культур и улучшить их качество.
Калимаг, калимагнезия применяется осенью под основное внесение, а также весной под культивацию и корневую подкормку.
Калімаг (калімагнезія) - високоефективне калійно-магнієве добриво. Калімаг - гранульоване або порошкоподібне добриво з рожевим або сіруватим відтінком. Калімагнезія містить в перерахунку на суху речовину: К2О - 26-30 %, MGO, відповідно, 4-6 %. Спільна присутність калія і магнія у складі одного добрива має важливе агрономічне значення. Роздільне внесення калійних і магнієвих добрив зважаючи на нерівномірність їх розподілу в грунті знижує врожайність в порівнянні із спільною їх присутністю у складі добрива калімаг. Калімагнезія ефективно діє на всіх грунтах і під всі основні сільськогосподарські культури. Особливо ефективний вплив добрива для культур, продуктивною частиною яких є вегетативна маса і коренеплоди – для капусти, зелених овочів, буряка, моркви, редису, петрушки, селери, і для всіх кормових культур, а також на лугах і пасовищах завдяки корисній дії калія і магнія. Калімаг значно підвищує врожайність кормових культур, що обробляються на зелений корм і силос, на сінокосах і пасовищах, покращуючи хімічний склад і поживність кормів. Стосовно культур картоплі, соняшнику, кормового буряка, капусти, вівса і рапсу (як зимових кормів), силосних культур: змішаного посіву «горох-овес-соняшник», застосування калімагнезії краще стандартного хлористого калію, як в плані підвищення врожайності, так і для підвищення харчової цінності культур. Рослини соняшнику і картоплі не нагромаджують натрій, а для вівса, кормового буряка і капусти домішка натрію є корисною, присутність магнію значно підвищує харчову цінність. Накопичення хлор-іону в грунті значно менше, ніж при використанні низькопроцентних хлоровмістних калійних солей. Точні норми внесення добрива калімаг визначають з врахуванням забезпеченості грунту калієм і його винесення запланованим урожаєм. Вапнування грунтів, внесення торфу, азотних і фосфорних добрив, мікроелементів, підвищують дію калімагнезії. Раціональне використання калімага в сільськогосподарських підприємствах, фермерських і селянських господарствах, в любительському садівництві і городництві дозволяє підвищити врожайність сільськогосподарських культур і поліпшити їх якість. Калімаг, калімагнезія застосовується восени під основне внесення, а також навесні під культивацію і кореневу підгодівлю.