/  Агро-выставки  /  Міжнародна спеціалізована виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»

Міжнародна спеціалізована виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»

Міжнародна спеціалізована виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»
Адрес: Украина, м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1, НК "Експоцентр України"
Дата(ы):

З 22 по 24 вересня 2021 року на території Національного Комплексу «Експоцентр України» відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»

Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку.

В рамках виставки:


Бізнес-Форум

Ділова програма та дискусійні панелі


Нагородження найкращих компаній

Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром.

Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології. Традиційно цільова аудиторія виставки це фахівцями переробного сектора, постачальники технологічного обладнання і ресурсів, постачальники обладнання для виробничих лабораторій.

Бізнес-Форум «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні та в світі».

Пріоритетність виступу з доповіддю надається учаснику виставкового заходу.


ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ:

«Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова). Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки).

Виробник олії: Фермерське Господарство «Бірюза АФП»

«Олія соняшникова «Особлива» Паряна і Жаряна»

info@agroinkom.com.ua

https://oil.agroinkom.com.ua/

Агро выставки, агро семинары, дни поля



ru
/ru/
0